Slēdzeņu remonts

Katram automašīnas īpašniekam svarīgi saprast, ka pat vismodernākā automašīna ir aprīkota ar vismaz vienu mehānisko slēdzi, kas, diemžēl, bieži netiek pienācīgi uzturēts vai izmantots. Tas var izraisīt nevēlamas situācijas un neērtības, jo slēdzi atceramies tikai ārkārtas gadījumos, piemēram, kad atslēgas tālvadības pults nedarbojas vai automašīnas akumulators ir izlādējies. Ja slēdzis nav darbspējīgs, tas var sarežģīt vai pat padarīt neiespējamu piekļuvi automašīnai. Tāpēc ir svarīgi rūpēties par savu automašīnas slēdzeni un regulāri to pārbaudīt, lai izvairītos no negaidītām problēmām un saglabātu drošību un komfortu braucienos.

Mūsu speciālisti ir gatavi remontēt aizdedzes, durvju vai bagāžnieka slēdzenes jebkura modeļa un markas automašīnām vai motocikliem. Jums ir iespēja atvest pašu slēdzeni vai nogādāt savu transportlīdzekli mūsu servisā. Tomēr, lai nodrošinātu gludu procesu, iepriekšēja pierakstīšanās ir nepieciešama.

Ja gadījumā slēdzene ir bojājusies un tās labošana prasa ātru rīcību, neuztraucieties - mūsu speciālisti ir gatavi izbraukt uz jūsu automašīnas vai motocikla atras vietas, lai veiktu nepieciešamos remontdarbus. Mūsu prioritāte ir nodrošināt jums efektīvu un kvalitatīvu servisu, lai jūs varētu atgriezties pie ikdienas gaitām pēc iespējas ātrāk.